EVENTY KORPORACYJNE

Strefa promocyjna RWE Polska/innogy Polska S.A.

podczas XXVI Forum Ekonomicznego

w Krynicy Zdroju

Strefa promocyjna RWE podczas Forum Ekonomicznego stanowiła naj-większą powierzchnię wystawienniczą w ramach całego Forum – obejmowała ona aż 500 m2. Odwiedziło ją około 3 tysięcy osób podczas części dziennej i około 300 osób    w trakcie imprezy wieczornej.

W tym roku strefa miała specjalny cel i przesłanie – miała bowiem za zadanie informować o rebrandingu RWE na innogy Polska S.A. Przestrzeń ta przyciągała odwiedzających nowoczesnym wyglądem, a także zapewnionymi w jej ramach atrakcjami. Na dominującym ekranie diodowym 3mm o wielkości 50 m2 prezentowane były atrybuty i cele nowo powstałej marki innogy.

W ciągu dnia strefa innogy stawała się kawiarnią w parku, w której można było napić się najlepszych gatunkowo kaw z całego świata, przygotowywanych przez najwybitniejszych baristów w Polsce. Dodatkowo – aby urozmaicić gościom spędzany tam czas – organizatorzy zapewnili możliwość skorzystania z kinect clouds, jak również ze stanowisk z dostępem do Internetu i prezentacji produktowych innogy.

Wieczorem kawiarnia przekształciła się w ekskluzywną 5-gwiazdkową restaurację. Cała powierzchnia została w tym celu przearanżowana, a goście mieli okazję, by podziwiać Annę Starmach podczas pokazu live cooking i próbować jej wyszukanych potraw. Klimatu całości nadała muzyka grana na żywo przez saksofonistę.